Zapalte svíčky! Nejlepší filmy na večer pro dva

Nejlepší Filmy Na Večer Pro Dva

Klasické romantické komedie

Ať už slavíte výročí, Valentýna nebo si jen chcete užít příjemný večer ve dvou, klasické romantické komedie jsou vždy sázkou na jistotu. Tyto filmy, plné humoru, lásky a často i trochy toho dramatu, vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zahřejí u srdce.

Mezi nestárnoucí klasiky patří například "Pretty Woman" s Julií Roberts a Richardem Gerem, která dokazuje, že láska si cestu najde i mezi rozdílnými světy. Pokud máte rádi hudební filmy, nenechte si ujít "Hříšný tanec" s Patrickem Swayzem a Jennifer Grey, který vás roztančí a chytne za srdce. Pro milovníky inteligentního humoru a britského šarmu je tu pak "Láska nebeská" s hvězdným obsazením, která vás provede několika romantickými příběhy během vánočních svátků.

Ať už zvolíte jakýkoli film, nezapomeňte na popcorn, sklenku vína a hlavně na sebe navzájem. Ponořte se do světa romantiky a užijte si společný filmový večer, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Dojemné romantické drama

Nic neprohloubí pouto mezi dvěma lidmi tak, jako společně prožitý filmový večer s dojemným romantickým dramatem. Tyto filmy, často protkané humorem i slzami, nám připomínají sílu lásky, krásy lidské duše a důležitosti vztahů. Ať už hledáte film pro první rande, oslavu výročí nebo jen chcete strávit příjemný večer ve dvou, romantické drama je vždy sázkou na jistotu.

Mezi nestárnoucí klasiky patří například "Casablanca" s Humphrey Bogartem a Ingrid Bergman, která vás přenese do exotické atmosféry Maroka. Pokud dáváte přednost modernějším snímkům, zkuste "Zápisník jedné lásky" s Ryanem Goslingem a Rachel McAdams, který chytne za srdce i ty nejzatvrzelejší cyniky. Pro milovníky netradičních romantických filmů doporučujeme "Věčný svit neposkvrněné mysli" s Jimem Carreym a Kate Winslet, který vás donutí se zamyslet nad složitostí lidské paměti a sílou emocí.

Ať už zvolíte jakýkoliv film, nezapomeňte na to nejdůležitější – užívat si společné chvíle s vaší drahou polovičkou. Připravte si popcorn, pohodlně se usaďte a nechte se unášet na vlně romantiky a emocí.

Napínavý thriller pro dva

Po náročném dni není nic lepšího než se schoulit k partnerovi

Vtipná konverzační komedie

Smích je kořením lásky a vtipná konverzační komedie je skvělou volbou pro romantický večer ve dvou. Tyto filmy se často točí kolem vztahů, nedorozumění a komických situací, které známe z vlastního života. Díky chytrému dialogu a vtipným postavám se budete bavit od začátku do konce. Můžete se těšit na filmy jako "Láska nebeská" s hvězdným obsazením a prolínáním milostných příběhů, "Ztraceno v překladu" s Bill Murrayem a Scarlett Johansson v hlavních rolích, kteří si hledají cestu jeden k druhému v cizím prostředí, nebo "Vicky Cristina Barcelona" Woodyho Allena, kde se dvě kamarádky zapletou do milostného trojúhelníku se šarmantním malířem. Tyto filmy vám zaručí příjemný večer plný smíchu a romantiky.

nejlepší filmy na večer pro dva

Dobrodružný film pro páry

Dobrodružný film je skvělou volbou pro páry, které hledají večer plný akce, napětí a romantiky. Tyto filmy vás zavedou do exotických lokací, zprostředkují vám napínavé honičky a přestřelky a zároveň vám dají možnost prožít romantické chvíle s vaší drahou polovičkou. Mezi nejlepší dobrodružné filmy pro páry patří například "Jurský park", který vás vezme na nezapomenutelnou cestu do světa dinosaurů. "Piráti z Karibiku" zase nabízejí kombinaci humoru, akce a romantiky na pozadí pirátských dobrodružství. Pokud máte rádi historické filmy, "Gladiátor" vás přenese do starověkého Říma a nabídne vám strhující příběh o lásce, zradě a boji o svobodu. Pro milovníky fantasy je tu pak "Pán prstenů", epická sága plná magie, napětí a romantiky. Ať už si vyberete jakýkoli film, důležité je užít si společný večer plný emocí a dobrodružství.

Inspirativní filmy o lásce

Večer ve dvou si žádá speciální atmosféru a co navodí romantickou náladu lépe než skvělý film? Inspirativní filmy o lásce nám připomínají sílu tohoto citu, jeho krásu i složitost. Pro romantický večer ve dvou se perfektně hodí nestárnoucí klasiky jako je "Hříšný tanec" s ikonickou scénou na závěr, která vás zaručeně roztančí. Pokud máte raději komedie, "Láska nebeská" s plejádou britských hvězd vás zaručeně pobaví a zahřeje u srdce. Pro ty, kteří se rádi ponoří do hlubšího příběhu, je tu "P.S. Miluji Tě" - dojemný film o lásce, ztrátě a naději. Nezapomenutelným zážitkem je i "Moulin Rouge" s Nicole Kidman a Ewanem McGregorem, který vás okouzlí strhující hudbou a vášnivým příběhem. Ať už zvolíte jakýkoliv film, nezapomeňte na popcorn, sklenku vína a užijte si večer plný lásky a romantiky.

Kultovní filmy pro cinefily

Pro filmové gurmány, kteří si chtějí užít romantický večer ve dvou, existuje nespočet kultovních snímků, jež se vryly do srdcí diváků po celém světě. Mezi ně bezesporu patří nestárnoucí klasika "Casablanca" s Humphrey Bogartem a Ingrid Bergman v hlavních rolích. Příběh lásky, zrady a odpuštění zasazený do exotického prostředí marocké Casablanky vás chytne za srdce a nepustí až do dojemného finále. Pokud dáváte přednost spíše komediálnímu žánru, pak je pro vás jako stvořená romantická komedie "Annie Hall" od Woodyho Allena. Vtipné dialogy, neotřelý humor a skvělé herecké výkony Diane Keaton a Woodyho Allena zaručují nezapomenutelný filmový zážitek. Pro milovníky fantasy filmů je tu pak kultovní "Pán prstenů: Společenstvo prstenu", první díl epické trilogie Petera Jacksona. Příběh o skupině hrdinů, kteří se vydávají na nebezpečnou cestu za zničením mocného prstenu, vás vtáhne do svého světa plného magie, napětí a romantiky.

nejlepší filmy na večer pro dva
Film Žánr Rok vydání Délka (min)
Láska nebeská Romantická komedie 2003 135
P.S. Miluji Tě Romantické drama 2007 126
Hříšný tanec Romantické drama, Muzikál 1987 100

Dokumenty pro zamyšlení

Ať už je to první rande nebo výročí svatby, výběr správného filmu může navodit tu správnou atmosféru. Pro romantický večer ve dvou se hodí filmy, které zahřejí u srdce, rozesmějí nebo vám prostě dovolí se k sobě přitulit a užít si vzájemnou společnost. Zamyslete se nad tím, na co máte náladu. Máte chuť na klasickou romantickou komedii, doják, který vám ukradne pár slziček, nebo napínavý thriller, u kterého se budete držet za ruce?

Nezapomeňte na popcorn, deku a sklenku vína. Vytvořte si doma tu pravou atmosféru a užijte si filmový večer se svým protějškem.

Muzikály plné emocí

Pro romantický večer ve dvou se skvěle hodí i muzikály. Jejich strhující příběhy plné lásky, vášně a dramatu vás vtáhnou do děje a zanechají ve vás nezapomenutelný zážitek. Co takhle klasika jako "Hříšný tanec" s nezapomenutelnou hudbou a vášnivým tancem? Nebo "Pomáda" s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John, která vás přenese do bezstarostné atmosféry 50. let? Pokud máte rádi pohádky, sáhněte po "Mamma Mia!" s hity skupiny ABBA. Příběh o svatbě na řeckém ostrově vás zaručeně dostane. Pro milovníky filmové klasiky doporučujeme "West Side Story", moderní zpracování Romea a Julie s úchvatnou hudbou Leonarda Bernsteina. Ať už si vyberete jakýkoli muzikál, romantický večer plný emocí je zaručen.

Erotické filmy pro dospělé

Ať už slavíte výročí, Valentýna nebo si jen chcete užít romantický večer ve dvou, tato nabídka je jako stvořená pro vás.

nejlepší filmy na večer pro dva